Karlovarské krémyŠampon ArnikaKvalitní péče o ruce

Ve dnech 24. srpna - 29. srpna 2023 se v Českých Budějovicích bude opět konat celonárodní výstava ZEMĚ ŽIVITELKA!

Vřídlo, karlovarská kosmetika® svojí účastí opět naváže na dlouholetou tradici národní výstavy.

Návštěvníky výstavy Země živitelka přivítáme v pavilonu B4, v samém centru výstaviště

Po dobu těchto 6 prázdninových dnů se Vřídlo, výrobní družstvo bude prezentovat na této největší a nejpopulárnější akci v České republice. (informace o výstavě od pořadatele zde)

A tak se spolu s "Vřídlem" přesune do Českých Budějovic malý kousek našich největších lázní - Karlovy Vary.

Na tomto pro nás již 20. ročníku bude VŘÍDLO, karlovarská kosmetika® opět nabízet za výstavní a tedy velmi výhodné ceny osvědčené produkty, jako například krémy Ozalin®, Arnika®, Campherol®, zubní pasty a ústní vody s obsahem karlovarské soli CARLOTHERM® a oblíbené koupelové soli z lázeňského města Karlovy Vary. Vysoce kvalitní pleťovou kosmetiku řady COSMETICA CAROLINUM® a mnoho dalších výrobků.

V nabídce budou také již tradičně různá dárková balení kosmetiky za velmi výhodné ceny, jako například "retro - novinka" koupelová sůl Originál v dóze z karlovarského porcelánu.

Pro naše nejmenší, předškoláčky a školáčky budeme opět nabízet naši pěnu do koupele DELFÍN , která je plněna ve figurce modrého, nebo růžově - perleťového delfínka. Velmi vhodný dárek pro dítě, či nadcházejícího prvňáčka! O tuto skvělou pěnu do koupele je tradičně velký zájem.

Pro zahrádkáře a domácí kutily nabídneme Klír gel - čistič na ruce a pro cestovatele třeba Zásyp na nohy. Ze zubních past jmenujme oblíbenou řadu CARLOTHERM®   7 bylinek a Carlotherm + ANTI


Budeme se tedy těšit na Vaši návštěvu a na setkání v Českých Budějovicích v srpnu!

 © 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary