Karlovarské krémyKAMILA Hand CreamKArlovarská koupelová sůl

Ve dnech 24. - 29. 8. 2017 se v Českých Budějovicích opět konala celonárodní výstava ZEMĚ ŽIVITELKA!

Vřídlo, karlovarská kosmetika® se aktivně účastnila a to už 15. ročník v řadě bez přestávky!

Návštěvníky výstavy Země živitelka jsme přivítali v pavilonu E1, kde se již tradičně prezentují i další výrobní družstva.

Po dobu těchto 6 prázdninových dnů se Vřídlo, výrobní družstvo prezentovalo na této největší a nejpopulárnější akci v České republice. (informace o výstavě od pořadatele zde)

A tak se spolu s "Vřídlem" přesunul do Českých Budějovic malý kousek našich největších lázní - Karlovy Vary.

Na této pro nás jubilejní 15. výstavě VŘÍDLO, karlovarská kosmetika® opět nabízela za výstavní a tedy velmi výhodné ceny osvědčené produkty, jako například krémy Ozalin®, Arnika®, Campherol®, zubní pasty s obsahem karlovarské soli CARLOTHERM® a oblíbené koupelové soli z lázeňského města Karlovy Vary. Vysoce kvalitní pleťovou kosmetiku řady COSMETICA CAROLINUM® a mnoho dalších výrobků.

V nabídce byla také již tradičně různá dárková balení kosmetiky za velmi výhodné ceny, jako například "retro - novinka" koupelová sůl Originál v dóze z karlovarského porcelánu.

Pro naše nejmenší, předškoláčky a školáčky jsme nabízeli naši pěnu do koupele DELFÍN , která je plněna ve figurce modrého, nebo růžově - perleťového delfínka. Byl to skvělý dárek pro dítě, či nadcházejícího prvňáčka! O tuto skvělou pěnu do koupele byl velký zájem.

Velký ohlas vzbudil náš Klír gel - čistič na ruce a Zásyp na nohy. Oba tyto výrobky byly v brzku vyprodány. Ze zubních past byly nejprodávanějšími řady CARLOTHERM®   7 bylinek a Carlotherm + ANTI


Výstava v Českých Budějovicích byla pro Vřídlo velmi úspěšná a opět se prokázal zájem o tradiční a osvědčené výrobky české výroby.

V Karlových Varech 30.8.2017© 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary

mail        administrace   © 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary  |   aktualizace 06/2018

počítadlo.abz.cz