Karlovarské krémyARNIKA nový vlasový šamponDentální hygiena - zubní pasty

Ústní hygienaCarlotherm - ústní vody a pasty

Zubní pasty

Dnes je samozřejmostí, že k základním hygienickým návykům moderního človeka neodmyslitelně patří péče o ústní dutinu. Mezi hlavní významy používání prostředků zubní hygieny patří: čistící účinek, antibakteriální a dezinfekční vlastnosti, působení proti kazivosti zubů, masážní efekt na dásně a v neposlední řadě také osvěžení dechu a tím i navození příjemného pocitu v ústech.

Těchto účinků lze dosáhnout jedině pravidelným používáním kvalitní zubní pasty, zubního kartáčku a ústní vody.

VŘÍDLO, v.d., karlovarská kosmetika® je výrobcem řady zubních past a ústních vod, která svou kvalitou odpovídá výrobkům renomovaných světových výrobců.

Důležitým znakem kvality je to, že v.d. Vřídlo ve většině svých produktů využívá přírodní látky z rostlinné říše a zejména přírodních minerálů - například karlovarské vřídelní soli. Zde je třeba upozornit na zubní pasty řady CARLOTHERM®, kde hlavní a účinnou složkou je karlovarská vřídelní sůl. Vřídelní sůl se získává odpařováním karlovarské minerální vody a přidává se následně do výrobků spolu s jinými aktivními složkami. Tímto spojením vzniká naprosto světově unikátní přípravek k péči o ústní dutinu.

CARLOTHERM RodinkaCARLOTHERM®  Rodinka

Jedná se o pěnivou zubní pastu s fluorem, která je určena pro celou rodinu. Obsahuje pravou karlovarskou vřídelní sůl. jemná zubní pasta, šetrně čistí, napomáhá omezit tvorbu zubního kazu a plaku. Tato zubní pasta je vhodná jak pro děti s mléčnými zuby tak pro dospělé. Naprosto unikátní složení přípravku zajišťuje péči o ústní dutinu a blahodárně působí na stav a vývoj dásní. Čím je tato zubní pasta vyjímečná? Přídavkem karlovarské vřídelní soli. Vřídelní sůl se získává z horkého léčivého pramene Vřídlo v Karlových Varech. Jedinečná minerální voda se stopovými prvky se úspešně využívá k léčbě různých onemocnění, mimo jiné i k výplachům dutiny ústní - zubní irigaci. Přidaná antibakteriální složka zvyšuje déletrvající účinek proti tvorbě plaku - výrazně zvyšuje čistící efekt přípravku. K dostání v lékárnách, HM Globus Karlovy Vary.
Obsah: 100 ml • kód výrobku 00504

Carlotherm Anti 2018CARLOTHERM®  Anti

Nepěnivá zubní pasta. Tradiční výrobek , který je již dlouhá léta oblíbeným přípravkem dentální hygieny pro ty, kteří dávají přednost kvalitě a zubní pastě vyrobené podle nejmodernejších medicínských poznatků a tou největší péčí. Tato zubní pasta je mimořádně účinná díky obsahu karlovarské minerální vřídelní soli a přidané účinné složky Chlorhexidine-diclunoate. Chlorhexidindiglukonát je velmi efektivní pro péči o Vaše dásně. Přípravek neobsahuje fluor, barviva a přidaná pěnidla a je tedy velmi vhodná pro osoby citlivé na tyto látky. Díky přídavku minerální soli je vyjímečná i svými čistícími vlastnostmi - karlovarská léčivá sůl je velmi účinným pomocníkem v boji proti zubnímu plaku a tím i vzniku zubního kazu a problému s dásněmi. Zakoupíte zejména v lékárnách.
Obsah: 100 g • kód výrobku 00505

Carlotherm 7 bylinekCARLOTHERM® 7 bylinek

Karlovarská pěnivá zubní pasta s obsahem fluoru, bylinnými výtažky a karlovarskou vřídelní solí. Účinné spojení přírodní minerální soli a 7 druhů léčivých rostlin. Je to přípravek s obsahem pravé karlovarské vřídelní soli, jež má blahodárný účinek na dásně a výtažku ze sedmi druhů léčivých bylin. Šetrně čistí, dezinfikuje, účinně působí proti tvorbě bakteriálního povlaku, který je příčinou zánětu dásní. Tato zubní pasta obsahuje extrakty ze 7 léčivých bylinek pro Vaše zdraví: Heřmánek pravý (Chamomilla Recutita) - působí protizánětlivě a dezinfekcně. Lopuch (Arctium Majus) - posiluje odolnost organismu. Arnika horská (Arnica Montana) - účinná proti paradentóze. Kopřiva dvoudomá (Urtica Dioica) - protizánětlivý a posilující účinek, snižuje hladinu cukru v krvi. Přeslička rolní (Equisetum Arvense) - zabraňuje krvácivosti dásní. Bříza bílá (Betula Alba) - stimulační účinek. Šalvěj lékařská (Salvia Officinalis) - účinkuje baktericidně, svíravě, pomáhá při zánětech dutiny ústní a hrtanu. Příjemná bylinná příchuť prodlužuje pocit svěžesti a čistoty v ústech. Zakoupíte v lékárnách a také v síti drogerií ROSSMANN.
Obsah: 100 ml • kód výrobku 00503

Medamint zubní pastaMEDAMINT

Pěnivá zubní pasta neobsahující fluor a barviva. Obsahuje výtažky z léčivých bylin, zejména heřmánku a máty peprné. Heřmánek pravý a Máta peprná působí protizánětlivě a dodávají pocit svěží čistoty v ústech. Pravidelným používáním příznivě působí na stav ústní dutiny a preventivně jako prostředek proti vzniku zubního kazu. Žádejte ve své lékárně.  Případně na e-shopech jako například: ZDE    Další možností je zaslání přímo od nás kurýrní službou na dobírku, nebo na našich pravidelných prodejních akcích a výstavách.
Obsah: 100 g • kód výrobku 00509

Zubní pasta Panda - dětskáPANDA

Dětská zubní pasta s fluorem, vápníkem a výtažkem z heřmánku. Je vhodná pro mléčné i stálé zuby dětí. Účinná proti zubnímu kazu, zánětu dásní a posiluje zubní sklovinu. Příjemná žvýkačková chuť je pro děti velmi atraktivní, proto je vhodným prostředkem k vytvoření hygienického návyku menších dětí.
Obsah: 65 g • kód výrobku 00519  Výroba tohoto výrobku byla ukončena v roce 2016

Zubní pasta SamanthaSAMANTHA

Pěnivá bylinná zubní pasta neobsahující fluor a barviva. Obsahuje výtažek z léčivé rostliny Heřmánku. Lze doporučit k použití pro celou rodinu a osoby citlivé na fluor a podobné látky. Zubní pasta je plněna do velkoobjemové tuby, takže je velmi vhodná k používání jako tzv. „rodinné pasty“.
Obsah: 175 ml (220 g) • kód výrobku 00507
  
Výroba tohoto výrobku byla ukončena v roce 2016

 

Ústní vody a přípravky k ošetření dásnízdraví celé rodiny

Karlovarské ústní vody patří neodmyslitelně ke kvalitnímu ošetření chrupu a celé ústní dutiny. Obsahují aktivní složky s antibakteriálními účinky, takže pravidelným používáním, například po vyčištení chrupu výrazně prodlužují samotný čistící efekt. Tyto účinné složky dokonale působí proti tvorbě bakteriálního povlaku na zubech - takzvaného plaku. Ústní vody vyráběné v.d. VŘÍDLO, jsou již připravené přímo k výplachům úst a není je tedy nutné ředit. Používání těchto přípravků je velmi snadné: doporučuje se provést vypláchnutí úst po každém jídle a to poválením roztoku v ústech po dobu asi 1 minuty. Po provedení výplachu tekutinu vyplivněte a již není nutno ústa vyplachovat čistou vodou. Karlovarské ústní vody lze používat kdykoli během dne například v zaměstnání, na cestách a všude tam, kde nelze použít klasickou metodu čištení ať už z jakýchkoliv důvodů.

ARNIKA


CARLOTHERM® Bylinka 275 ml


CARLOTHERM® Rodinka 500 ml

Ústní voda ARNIKA

Ústní voda bylinná 275ml

Ústní voda Rodinka

ROSTLINNÝ MASÁŽNÍ ROZTOK K OŠETŘENÍ DÁSNÍ. Jedná se o vynikající prostředek v boji proti zánětu dásní, paradentóze, nebo v případě infekce v ústech a při vzniku aftu. Obsahuje čistý výtažek z léčivé rostliny ARNIKY HORSKÉ (Arnica Montana), která prokrvuje a maximalizuje účinek masáže postižených dásní. Dále obsahuje ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ (Agrimonia Eupatoria) a MÁTU PEPRNOU (Mentha Piperita). Řepík působí svíravě - má stahující a dezinfekční účinek. Máta dezinfikuje a zklidní podrážděnou dáseň. Zakoupíte v lékárnách.

ÚSTNÍ VODA BEZ OBSAHU ALKOHOLU A BARVIV. Její hlavní předností je vysoký obsah účinných bylinek a rostlin. Neobsahuje alkohol ani jiná syntetická rozpouštedla a její zabarvení je způsobeno vysokým podílem výtažku z léčivých rostlin. Neobsahuje však také ani žádné sloučeniny fluoru, proto je velmi vhodná pro osoby citlivé na tyto látky.

Vyrábí se v objemu 275 ml

kód výrobku 00553

NELIHOVÁ ÚSTNÍ VODA určená k přímému použití PRO CELOU RODINU jako přípravek komplexní dentální hygieny. Je velmi vhodná ke každodennímu použití. Obsahuje účinné látky například: chlorhexidine digluconas (antibakteriální složka) a síran zinečnatý (působí svíravě, zpevňuje dáseň). Svěží příchut dodává
výtažek z Máty peprné. Přípravek se již neředí a je tedy přímo připraven k použití. Přípravek používejte nejlépe po každém jídle, dále po každém čištení zubů nejlépe na noc. Vyrábí se v objemu 500ml kód výrobku 00555

© 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary

mail        administrace   © 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary  |   aktualizace 05/2020      YouTube Link

počítadlo.abz.cz