Karlovarské krémyŠampon ArnikaKvalitní péče o ruce

Ústní hygienaCarlotherm - ústní vody a pasty

Zubní pasty

Dnes je samozřejmostí, že k základním hygienickým návykům moderního človeka neodmyslitelně patří péče o ústní dutinu. Mezi hlavní významy používání prostředků zubní hygieny patří: čistící účinek, antibakteriální a dezinfekční vlastnosti, působení proti kazivosti zubů, masážní efekt na dásně a v neposlední řadě také osvěžení dechu a tím i navození příjemného pocitu v ústech.

Těchto účinků lze dosáhnout jedině pravidelným používáním kvalitní zubní pasty, zubního kartáčku a ústní vody.

VŘÍDLO, v.d., karlovarská kosmetika® je výrobcem řady zubních past a ústních vod, která svou kvalitou odpovídá výrobkům renomovaných světových výrobců.

Důležitým znakem kvality je to, že v.d. Vřídlo ve většině svých produktů využívá přírodní látky z rostlinné říše a zejména přírodních minerálů - například minerální soli. Zde je třeba upozornit na zubní pasty řady CARLOTHERM®, kde hlavní a účinnou složkou je také přírodní minerální sůl. Tato sůl se získává odpařováním minerální vody a přidává se následně do výrobků spolu s jinými aktivními složkami. Tímto spojením vzniká naprosto světově unikátní přípravek k péči o ústní dutinu.

CARLOTHERM RodinkaCARLOTHERM®  Rodinka

Jedná se o pěnivou zubní pastu s fluorem, která je určena pro celou rodinu. Jemná zubní pasta, šetrně čistí, napomáhá omezit tvorbu zubního kazu a plaku. Tato zubní pasta je vhodná jak pro děti s mléčnými zuby tak pro dospělé. Naprosto unikátní složení přípravku zajišťuje péči o ústní dutinu a blahodárně působí na stav a vývoj dásní. Čím je tato zubní pasta výjimečná? Přídavkem přírodní minerální soli. K dostání v lékárnách, HM Globus                                             Karlovy Vary.
Obsah: 100 ml • kód výrobku 00504

Carlotherm Anti 2018CARLOTHERM®  Anti

Nepěnivá zubní pasta. Tradiční výrobek , který je již dlouhá léta oblíbeným přípravkem dentální hygieny pro ty, kteří dávají přednost kvalitě a zubní pastě vyrobené podle nejmodernějších medicínských poznatků a tou největší péčí. Tato zubní pasta je mimořádně účinná díky obsahu minerální soli a přidané účinné složky Chlorhexidine-diclunoate. Chlorhexidindiglukonát je velmi efektivní pro péči o Vaše dásně. Přípravek neobsahuje fluor, barviva a přidaná pěnidla a je tedy velmi vhodná pro osoby citlivé na tyto látky. Díky přídavku minerální soli je výjimečná i svými čistícími vlastnostmi - léčivá sůl je velmi účinným pomocníkem v boji proti zubnímu plaku a tím i vzniku zubního kazu a problému s dásněmi. Zakoupíte zejména v lékárnách.
Obsah: 100 g • kód výrobku 00505

Carlotherm 7 bylinekCARLOTHERM® 7 bylinek

Karlovarská pěnivá zubní pasta s obsahem fluoru, bylinnými výtažky a minerální soli. Velmi účinné spojení přírodní minerální soli a 7 druhů léčivých rostlin. Je to přípravek s obsahem minerální soli, jež má blahodárný účinek na dásně a výtažku ze sedmi druhů léčivých bylin. Šetrně čistí, dezinfikuje, účinně působí proti tvorbě bakteriálního povlaku, který je příčinou zánětu dásní. Tato zubní pasta obsahuje extrakty ze 7 léčivých bylinek pro Vaše zdraví: Heřmánek pravý (Chamomilla Recutita) - působí protizánětlivě a dezinfekcně. Lopuch (Arctium Majus) - posiluje odolnost organismu. Arnika horská (Arnica Montana) - účinná proti paradentóze. Kopřiva dvoudomá (Urtica Dioica) - protizánětlivý a posilující účinek, snižuje hladinu cukru v krvi. Přeslička rolní (Equisetum Arvense) - zabraňuje krvácivosti dásní. Bříza bílá (Betula Alba) - stimulační účinek. Šalvěj lékařská (Salvia Officinalis) - účinkuje baktericidně, svíravě, pomáhá při zánětech dutiny ústní a hrtanu. Příjemná bylinná příchuť prodlužuje pocit svěžesti a čistoty v ústech. Zakoupíte v lékárnách a také v síti drogerií ROSSMANN.
Obsah: 100 ml • kód výrobku 00503

Medamint zubní pastaMEDAMINT

Pěnivá zubní pasta neobsahující fluor a barviva. Obsahuje výtažky z léčivých bylin, zejména heřmánku a máty peprné. Heřmánek pravý a Máta peprná působí protizánětlivě a dodávají pocit svěží čistoty v ústech. Pravidelným používáním příznivě působí na stav ústní dutiny a preventivně jako prostředek proti vzniku zubního kazu. Žádejte ve své lékárně.  Případně na e-shopech jako například: ZDE    Další možností je zaslání přímo od nás kurýrní službou na dobírku, nebo na našich pravidelných prodejních akcích a výstavách.
Obsah: 100 g • kód výrobku 00509

 

Ústní vody a přípravky k ošetření dásní

zdraví celé rodiny

Karlovarské ústní vody patří neodmyslitelně ke kvalitnímu ošetření chrupu a celé ústní dutiny. Obsahují aktivní složky s antibakteriálními účinky, takže pravidelným používáním, například po vyčištení chrupu výrazně prodlužují samotný čistící efekt. Tyto účinné složky dokonale působí proti tvorbě bakteriálního povlaku na zubech - takzvaného plaku. Ústní vody vyráběné v.d. VŘÍDLO, jsou již připravené přímo k výplachům úst a není je tedy nutné ředit. Používání těchto přípravků je velmi snadné: doporučuje se provést vypláchnutí úst po každém jídle a to poválením roztoku v ústech po dobu asi 1 minuty. Po provedení výplachu tekutinu vyplivněte a již není nutno ústa vyplachovat čistou vodou. Karlovarské ústní vody lze používat kdykoli během dne například v zaměstnání, na cestách a všude tam, kde nelze použít klasickou metodu čištení ať už z jakýchkoliv důvodů.

ARNIKA


CARLOTHERM® Bylinka

275 ml


CARLOTHERM® Rodinka 500 ml

ARNIKA • masážní roztok k ošetření dásní


Ústní voda bylinná 275ml


Ústní voda Rodinka

ROSTLINNÝ MASÁŽNÍ ROZTOK K OŠETŘENÍ DÁSNÍ. Jedná se o vynikající prostředek v boji proti zánětu dásní, paradentóze, nebo v případě infekce v ústech a při vzniku aftu. Obsahuje čistý výtažek z léčivé rostliny ARNIKY HORSKÉ (Arnica Montana), která prokrvuje a maximalizuje účinek masáže postižených dásní. Dále obsahuje ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ (Agrimonia Eupatoria) a MÁTU PEPRNOU (Mentha Piperita). Řepík působí svíravě - má stahující a dezinfekční účinek. Máta dezinfikuje a zklidní podrážděnou dáseň. Zakoupíte v lékárnách.

Objem 50 ml               Kód výrobku 00551


ÚSTNÍ VODA BEZ OBSAHU ALKOHOLU A BARVIV. Její hlavní předností je vysoký obsah účinných bylinek a rostlin. Neobsahuje alkohol a její zabarvení je způsobeno vysokým podílem výtažku z léčivých rostlin. Neobsahuje však také ani žádné sloučeniny fluoru, proto je velmi vhodná pro osoby citlivé na tyto látky.

Vyrábí se v objemu 275 ml     Kód výrobku 00553 a v balení 500ml pod kódem výrobku 00556


NELIHOVÁ ÚSTNÍ VODA určená k přímému použití PRO CELOU RODINU jako přípravek komplexní dentální hygieny. Je velmi vhodná ke každodennímu použití. Obsahuje účinné látky například: chlorhexidine digluconas (antibakteriální složka) a síran zinečnatý (působí svíravě, zpevňuje dáseň). Svěží příchut dodává
výtažek z Máty peprné. Přípravek se již neředí a je tedy přímo připraven k použití. Přípravek používejte nejlépe po každém jídle, dále po každém čištění zubů nejlépe na noc.

 

Vyrábí se v objemu 500ml            Kód výrobku 00555

 

 

 

Novinka v nabídce!

CARLOTHERM® ŽENŠEN 500 ml

 Carlotherm ŽENŠEN • ústní voda 500ml

 

 

Vynikající a osvědčená ústní voda s výtažkem z kořene Ženšenu pravého (Panax Ginseng) a léčivého heřmánku. Ženšen pravý a heřmánek patří mezi rostliny, u nichž jsou účinky známy po staletí.

Dále obsahuje Chlorhexidin pro kvalitní péči o dáseň a fluor dlouhodobě působící proti kazivosti zubů.

Návod k použití: převalujte v ústech alespoň po dobu 0,5 minuty a pak vyplivněte – NEPOLYKEJTE! Upozornění: obsahuje fluorid sodný. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

Zakoupíte zejména v lékárnách.

Objem výrobku: 500 ml          Kód výrobku: 00552© 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary