SYSEX-pleťová vodaZubní pasty s vřídelní solí

Společnost VŘÍDLO, karlovarská kosmetika® se pravidelně účastní kosmetických výstav, veletrhů a dalších prezentačních akcí.

Smyslem těchto našich aktivit je přiblížit našemu spotřebiteli námi produkované výrobky, představit naše novinky a v neposlední řadě také získat zpětnou vazbu od našeho zákazníka a tím dále zvyšovat kvalitu a atraktivnost našich výrobků pro naše zákazníky.

 

Pravidelně se účastníme zejména těchto výstav a prezentačních akcí:

kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO

 Místo konání výstavní areál PVA EXPO PRAHA – LETŇANY

Jedna z největších kosmetických výstav v ČR, kde se pravidelně účastníme v jarním termínu, zpravidla se jedná o termín březen.

Více info zde

 

ZEMĚ ŽIVITELKA České Budějovice (výstaviště České Budějovice)

Tento náš největší veletrh zejména zemědělské a potravinářské produkce, kde se však také prezentují i drobní a větší výrobci se koná zpravidla vždy v posledním srpnovém týdnu. Stánek s karlovarskou kosmetikou se nachází v pavilonu Svazu výrobních družstev, pav. E1 poblíž vstupnu (mapa areálu zde)

 

 

 

Vánoční výstava v Praze-prosinec

 Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží

 největší prodejní předvánoční veletrh v hlavním městě ČR v Praze

Koná se vždy v polovině prosince, tedy předvánočního období a je to jedna z posledních možností k nákupu zajímavých a kvalitních dárků. Vřídlo výrobní družstvo se pravidelně každým rokem účastní této akce aby zde nabídla své výrobky, a také připravíme dárková balení.

Tento rok se bude vánoční veletrh konat 7.-10.12.2017 - těšíme se na Vaši návštěvu.

 © 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary

mail        administrace   © 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary  |   aktualizace 9/2017

počítadlo.abz.cz