Karlovarské krémyKAMILA Hand CreamStříbrné vánoční dny 13.-16.12.2018

Společnost VŘÍDLO, karlovarská kosmetika® se pravidelně účastní kosmetických výstav, veletrhů a dalších prezentačních akcí.

Smyslem těchto našich aktivit je přiblížit našemu spotřebiteli námi produkované výrobky, představit naše novinky a v neposlední řadě také získat zpětnou vazbu od našeho zákazníka a tím dále zvyšovat kvalitu a atraktivnost našich výrobků pro naše zákazníky.

 

Pravidelně se účastníme zejména těchto výstav a prezentačních akcí:

kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO

 Místo konání výstavní areál PVA EXPO PRAHA – LETŇANY

Jedna z největších kosmetických výstav v ČR, kde se pravidelně účastníme v jarním termínu, zpravidla se jedná o termín březen.

Více info zde

 

ZEMĚ ŽIVITELKA České Budějovice (výstaviště České Budějovice)

Tento náš největší veletrh zejména zemědělské a potravinářské produkce, kde se však také prezentují i drobní a větší výrobci se koná zpravidla vždy v posledním srpnovém týdnu. Stánek s karlovarskou kosmetikou se nachází v pavilonu Svazu výrobních družstev, pav. E1 poblíž vstupnu. Upozornění! Pro výstavu ZŽ 2018 bude výstavní stánek VŘÍDLO umístěn v pavilonu H  (mapa areálu zde)

 

PRAHA • PRODEJNÍ AKCE českých výrobců oděvů, hraček, kosmetiky, šperků a domácích potřeb

 Jedná se o tradiční setkání výrobních družstev z celé České republiky. Na této jednodenní akci se může zájemce seznámit nejen s našimi kosmetickými výrobky ale i jinými například: výrobci hraček, oděvů šperků, ložního pradla a dalších.Výrobky je zde samozřejmě možné zakoupit a to za výhodných podmínek. Tyto akce se konají 2 x ročně - Jaro (zpravidla duben) a Podzim ( v listopadu).

Akce je volně přístupná a koná se v budově SČMVD, Václavské nám. 21, Praha 1, ve velké jednací místnosti ve 3. patře budovy (vchod z Jindřišské ulice).

Využijte této příležitosti a přijďte si zakoupit kvalitní výrobky od českých výrobců. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Podzimní prodejní den v Praze se bude konat 14. 11. 2018

 

 

Vánoční výstava v Praze-prosinec

 Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží

 největší prodejní předvánoční veletrh v hlavním městě ČR v Praze

Koná se vždy v polovině prosince, tedy předvánočního období a je to jedna z posledních možností k nákupu zajímavých a kvalitních dárků. Vřídlo výrobní družstvo se pravidelně každým rokem účastní této akce aby zde nabídla své výrobky, a také připravíme dárková balení.

Vánoční veletrh dárků se uskuteční ve dnech 13.-16.12.2018

Možnost VSTUPENKY ZDARMA ZDE© 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary

mail        administrace   © 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary  |   aktualizace 11/2018      YouTube Link

počítadlo.abz.cz