Karlovarské krémyŠampon ArnikaKvalitní péče o ruce

Krémy na ruce - pěstící a ochrannépéče o ruce

VŘÍDLO, karlovarská kosmetika® má již dlouholeté a značné zkušenosti s výrobou speciálních krémů určených k dennímu ošetření nebo pěstění rukou. Výrobky z řady krémů na ruce jsou vyráběny pouze z kvalitních surovin za použití špičkových výrobních technologií. Přísné hygienické podmínky kvalitativní normy jsou pro v.d. VŘÍDLO samozřejmostí.

KaweaKAWEA

Krém na ruce s obsahem kolagenu a vitamínu E. Výborný a účinný přípravek k dennímu pěstění rukou. KOLAGEN a VITAMÍN E působí proti stárnutí a regeneruje pokožku rukou. Krém se velmi dobře a rychle vstřebává, nezanechává pocit mastných rukou a tím neomezuje v činnosti (sport, pracovní činnost, apod.) Doporučuje se používat několikrát denně, zejména při pocitu suchých rukou. Pravidelným používáním lze dosáhnout skvělých výsledků - Vaše pokožka rukou bude příjemně vláčná, získá a uchová si mladistvý vzhled. Příjemná parfemace dodává osvěžující pocit. Obsah: 80 g • kód výrobku 00231

Kamila krém na ruce 80g

KAMILA

Krém k ošetření pokožky rukou a nehtů. Krém je velmi vhodný do domácnosti a všude tam, kde může docházet k poškození, nebo většímu namáhání kůže rukou. Obsahuje aktivní složky PANTHENOL, ALANTOIN a KYSELINU MLÉČNOU. Tyto složky mají regenerační a obranyschopný účinek. Po aplikaci krém působí dlouhodobě, ruce jsou jemné a hladké, dokonale hydratované. Nyní v novém atraktivním obalu. Vysoká kvalita a vlastnosti výrobku jsou nadále zachovány.

Výrobek je k dostání v lékárnách, drogeriích a prodejní síti Rossmann.   Obsah: 80 g • kód výrobku 00232

Klír gel 500mlKLÍR GEL

Vysoce účinný a netoxický gel k mytí rukou. Obsahuje PEMZU, která účinně odstraňuje nečistoty různého druhu. Další složkou je LANOLÍN, který podrážděnou pokožku zklidní a zvláční. Nehrozí tedy nebezpečí poškození pokožky vysušením. Lze použít jak za použití vody, nebo přímo bez vody. Proto je to velmi vhodný přípravek do práce, na cesty a všude tam, kde je špatný přístup k čisté vodě.
Obsah: 500 ml • kód výrobku 00241

 

 

 

 

 

© 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary