Karlovarské krémyŠampon ArnikaKvalitní péče o ruce

Masážní přípravky - krémy a emulze

Masáž patří mezi léčebné metody, která řadou mechanických podnětů provádených zpravidla rukama na povrchu těla, vyvolává místní i vzdálené změny. Její historii musíme hledat před více než 4 000 lety ve starém Egyptě a Číně. V současné době obliba masáže opět stoupá. Při dnešním životním stylu, kdy většinu aktivit provozujeme v sedě, nebo při nich vykonáváme chudý pohybový stereotyp, dochází k poruchám pohybového aparátu. Tyto poruchy se projevují nepříznivými příznaky, počínaje pocitem trvalé únavy až po bolestivé stavy. Masáž je jednou z účinných metod, jak lze tyto pocity mírnit.

Mezi základními typy masáží počítáme tyto hlavní:

 1. MASÁŽ PŘÍPRAVNÁ má celkově posilující účinky a upevňuje tělesnou i duševní zdatnost.
 2. MASÁŽ POHOTOVOSTNÍ - aktivizuje organismus k maximálnímu výkonu.
 3. MASÁŽ RELAXAČNÍ - pomáhá zbavit únavy, urychluje zotavení organismu a navodí celkové uklidnení. 

VŘÍDLO, karlovarská kosmetika® vyrábí masážní emulzi ve spotřebitelské balení 1000 ml.

Masážní krémy a emulze jsou vyráběny na základě poznatků a požadavků rehabilitačních pracovišt ve spolupráci se zkušenými odborníky z oboru lázeňství a rehabilitace.

EMMA FIT/UniversalKarlovarská masážní emulze EMMA FIT

Univerzální masážní emulze. Je určená k masáži přípravné a kondiční. Přípravek komponentu jako například LANOLIN, který změkčuje a regeneruje pokožku. Svými neutrálními vlastnostmi je doporučována v případech často opakovaného použití. Vhodná i pro profesionální masáž.
Obsah: 1000ml • kód výrobku 00226


 

Carlolacin 600mlKarlovarský masážní krém CARLOLACIN

Carlolacin 500ml dávkovač|Dispenser

Мasážní krém vyvinutý na základě potřeb rehabilitačních, lázeňských a podobných provozů. Obsahuje přírodní výtažek ze zeleného čaje. ZELENÝ ČAJ působí jako PŘÍRODNÍ ANTISEPTIKUM. Tento krém se snadno aplikuje a velmi dobře se vtírá. Zlepšuje uvolnění svalového napětí a regeneraci pokožky. Vzhledem k vysokému obsahu olejové složky se s přípravkem snadno pracuje a pokožka je po masáži vláčnější.
Navíc lehká a příjemná vůně zeleného čaje dodává tělu pocit osvěžení a uklidnění.
Obsah: 500 ml (dávkovač) kód výrobku 00240, Dóza 600 ml kód výrobku 00242, Dóza 1000 ml kód výrobku 002401 a Kbelík 3000 ml pod kódem výrobku 002403

POSTUP UŽITÍ MASÁŽE -„ PŘÍPRAVA NA MASÁŽ

Chcete-li si svůj zdravotní stav zlepšit, nebo jen odstranit únavu, navštivte odborníka v oboru rehabilitace - maséra, který používá kvalitní a přírodní produkty pod značkou VŘÍDLO, karlovarská kosmetika®. Tyto výrobky jsou vhodné i pro osoby s alergickou reakcí na syntetické látky, které často obsahují výrobky jiných konkurenčních výrobců. Přístup pacienta k masáži je důležitým faktorem při dodržení těchto následujících doporučení:

INDIKACE DOPORUČENÍ:

 1. Poúrazové, pooperační, uvolňování jizev, stavy po hojení ran.
 2. Chronické revmatické bolesti - ARTRÓZA.
 3. Subakutní, chronické, degenerativní - zánětlivé choroby.
 4. Choroby krevního oběhu (nutné povolení lékaře!).
 5. Choroby dýchacích cest.
 6. Zácpa.
 7. Nervové choroby (obrny, parézy, plegie).
 8. Rekonvalescence - stavy po těžkých chorobách, fyzickém vyčerpání při svalové únavě.

KONTRAINDIKACE ZÁKAZ UŽITÍ MASÁŽE:

 1. Horečnaté, infekční a zánětlivé onemocnení.
 2. Při celkové tělesné slabosti.
 3. Kožní onemocnění.
 4. Krvácivé choroby - hemofilie.
 5. Odvápnění kostí.
 6. Choroby dutiny břišní - průjmová onemocnění.
 7. Krvácení močových cest do žlučových cest.
 8. Naplněný močový měchýř a tlusté střevo.
 9. Gravidita + 2 měsíce po porodu.
 10. Nádory (neplatí vždy!).

Klient zaujme polohu dle masáže (většinou se jedná o leh na břiše, nebo zádech), ruce jsou uvolněny podél těla, nejlépe na masérském stole případně na tvrdé podložce. Můžete i sedět rozkročmo opačně na židli (masáž šíje), ruce volně v klíně. Pro dokonalý oběh krve a větší pocit uvolnění se doporučuje být úplně vysvlečen. Pro klasickou masáž je doporučeno použít výrobky bez parfemací a barviv. Například Karlovarská masážní emulze EMMA FIT. Přípravky s chladivými, nebo naopak hřejivými účinky v žádném případě nelze aplikovat na citlivá místa a sliznice! Emulze - jsou soustavy dvou složek vody a oleje, tyto složky se spolu nemísí a proto jsou spojeny tzv. Emulgátorem. Při bolestivých stavech je vhodné použít masážní bylinný krém ARNIKA®, nebo kafrový masážní krém CAMPHEROL® . Novinkou mezi masážními prostředky je Karlovarský masážní krém CARLOLACIN, který je svým vysokým obsahem tukové složky snadno použitelný jak pro profesionální tak i domácí masáž. Účinek masáže při použití speciálních masážních přípravků vyráběných VŘÍDLEM se výrazně zvyšuje při kombinaci koupelí s přípravky řady KARLOVARSKÝCH KOUPELOVÝCH SOLÍ. Tyto přípravky jsou výborným doplňkem k bezvadné relaxaci a uvolnění namáhaných svalů.

 

© 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary