SYSEX-pleťová vodaZubní pasty s vřídelní solí

Ve dnech 24. - 29. 8. 2017 v Českých Budějovicích se bude opět konat celonárodní výstava ZEMĚ ŽIVITELKA!

Vřídlo, karlovarská kosmetika® bude opět vystavovat a to už 15. ročník v řadě bez přestávky!

Po dobu těchto 6 prázdninových dnů se Vřídlo, výrobní družstvo bude prezentovat na této největší a nejpopulárnější akci v České republice. (informace o výstavě od pořadatele zde)

A tak se spolu s námi přesune do Českých Budějovic alespoň malý kousek našich největších lázní.

Na této pro nás jubilejní 15. výstavě bude VŘÍDLO, karlovarská kosmetika® opět nabízet za výstavní a tedy velmi výhodné ceny osvědčené produkty, jako například krémy Ozalin®, Arnika®, Campherol®, zubní pasty s obsahem karlovarské soli CARLOTHERM®

a oblíbené koupelové soli z lázeňského města Karlovy Vary. Dále budeme nabízet dnes vysoce kvalitní pleťovou kosmetiku řady COSMETICA CAROLINUM® a mnoho dalších výrobků.

V nabídce bude také již tradičně různá dárková balení kosmetiky za velmi výhodné ceny, jako například koupelová sůl Originál v dóze z karlovarského porcelánu.

Pro naše nejmenší, předškoláčky a školáčky budeme opět nabízet a prodávat naši pěnu do koupele DELFÍN , která je plněna ve figurce modrého, nebo růžově - perleťového delfínka. Skvělý dárek pro dítě, nebo nadcházejícího prvňáčka!

Návštěvníky výstavy Země živitelka rádi přivítáme v pavilonu E1, kde se již tradičně prezentují i další výrobní družstva.

Těšíme se na Vás!

 © 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary

mail        administrace   © 2013 VŘÍDLO Karlovy Vary  |   aktualizace 9/2017

počítadlo.abz.cz